j&j serwis
datacard
datacard

 

J&J Serwis Komputerowy oferuje wszystkim wydawcom kart plastikowych opracowane przez Datacard Group® rozwiązania do personalizacji kart: drukarki, embossery, wysoce wydajne systemy personalizacji i dystrybucji kart, urządzenia kopertujące, liczarki i materiały eksploatacyjne.

Oprócz sprzętu oferujemy także oprogramowanie umożliwiające wydawanie kart EMV, jak również aplikacje usprawniające zarządzanie centrum personalizacji. Świadczymy także pełen zakres usług doradczych i serwisowych.

 
 

 

 
Datacard® CardWizard    

Aplikacja CardWizard jest najczęściej wybieranym oprogramowaniem do zdecentralizowanej emisji kart na świecie. Jej uniwersalna i elastyczna architektura pozwala na zintegrowanie z dowolnym systemem informatycznym banku oraz środowiskiem zarządzania personalizacją kart, zwłaszcza w przypadku korzystania z oprogramowania i sprzętu Datacard. Dzięki temu CardWizard doskonale sprawdza się także w systemach mieszanych, łączących emisję centralną i zdecentralizowaną. Aplikacja jest w pełni zgodna ze standardami bezpieczeństwa PCI PA-DSS, stworzonymi przez Visę i MasterCard.


CardWizard umożliwia wszechstronną personalizację różnych rodzajów kart w standardzie EMV m.in.: MULTOS, Global Platform/Java, kart native, w pełni zgodnych ze standardami organizacji płatniczych MasterCard i Visa. Możliwa jest personalizacja także innych nośników: naklejek, breloczków itp. W zależności od zastosowanych urządzeń do personalizacji, na wydawanych kartach można umieszczać nie tylko tekst, ale także zdjęcie posiadacza lub wybraną przez niego grafikę, jako tło. Podczas wydawania karty klientowi, może on samodzielnie nadać jej własny numer PIN. W przypadku zgubienia lub kradzieży karty, za pomocą oprogramowania CardWizard można wydać jej duplikat w dowolnym oddziale czy punkcie wydawania kart.

 

  Datacard CardWizard
     
   

 

 

 
 
      


 
 
j&j serwis wersja polska j&j serwis english version
DataCard | J&J Serwis