j&j serwis
datacard
datacard

 

J&J Serwis Komputerowy oferuje wszystkim wydawcom kart plastikowych opracowane przez Datacard Group® rozwiązania do personalizacji kart: drukarki, embossery, wysoce wydajne systemy personalizacji i dystrybucji kart, urządzenia kopertujące, liczarki i materiały eksploatacyjne.

Oprócz sprzętu oferujemy także oprogramowanie umożliwiające wydawanie kart EMV, jak również aplikacje usprawniające zarządzanie centrum personalizacji. Świadczymy także pełen zakres usług doradczych i serwisowych.

 
 

 

 Datacard Affina Issuance Platform Software

 

Datacard® Affina® to seria w pełni funkcjonalnych aplikacji umożliwiających emisję kart z mikroprocesorem. Unikalna architektura pozwala na wdrożenie oprogramowania Affina® w istniejącej infrastrukturze produkcyjnej bez zakłócania trwających procesów. Modułowa konstrukcja umożliwia wybór konfiguracji najbardziej odpowiadającej rzeczywistym potrzebom wydawcy kart, co w znaczący sposób redukuje koszt implementacji. Oznacza to także możliwość łatwej, późniejszej modyfikacji, gdy pojawią się nowe potrzeby produkcyjne.


Aktualnie dostępne moduły oprogramowania
Affina®:

 

Affina® Personalization Manager Software

Zainstalowany na dedykowanym serwerze podstawowy moduł oprogramowania Affina® odpowiada za zarządzanie kluczami szyfrującymi i współpracę zainstalowanych aplikacji. Umożliwia obsługę wielu zadań produkcyjnych oraz współpracuje ze wszystkimi urządzeniami do personalizacji kart produkcji Datacard (i nie tylko). Poszczególne typy kart są obsługiwane przez skrypty, które doświadczony użytkownik może pisać samodzielnie, dzieki otwartej platformie programistycznej. Oczywiście mozna skorzystać z oferty Datacard, w której znajduje sie szereg gotowych skryptów napisanych dla kart różnych producentów.

 

Affina® Data Preparation Software
Odpowiadający za przygotowanie danych do produkcji moduł odczytuje z bazy danych informacje przeznaczone do zapisu na pasku magnetycznym i konwertuje je na szyfrowane dane, wykorzystane następnie w procesie personalizacji mikroprocesora. Aplikacja generuje także klucze szyfrujące niezbędne do ochrony danych. Umożliwia przetwarzanie danych zarówno dla dużych porcji danych, jak i dla pojedynczych rekordów.

 

Affina® One Step Issuance Solution
Dzięki integracji funkcji zarządzania produkcją i przygotowywania danych, moduł One Step umożliwia skrócenie procesu personalizacji kart z mikroprocesorem do pojedynczej operacji. Rozwiązanie doskonale sprawdza się zarówno w emisji pojedynczych kart, jak i w przypadku duzych partii produkcyjnych, pod warunkiem, że za przygotowanie danych i personalizacje odpowiada ten sam dział w danej organizacji.Affina® Profiles and Scripting Software

Wydawcy kart mogą korzystać z tej aplikacji w celu pisania własnych skryptów personalizacyjnych w coraz bardziej popularnych standardach Global Platform i Java. Otwartość standardów zapewnia niskie koszty, łatwe opracowywanie skryptów i sprawne wdrażanie nowych produktów.


Affina® MULTOS™ Issuance Software

Umożliwia szybką i pewną personalizacje kart z mikroprocesorem w standardzie MULTOS®.

 
 
      


 
 
j&j serwis wersja polska j&j serwis english version
DataCard | J&J Serwis