j&j serwis
datacard
datacard

 

J&J Serwis Komputerowy oferuje wszystkim wydawcom kart plastikowych opracowane przez Datacard Group® rozwiązania do personalizacji kart: drukarki, embossery, wysoce wydajne systemy personalizacji i dystrybucji kart, urządzenia kopertujące, liczarki i materiały eksploatacyjne.

Oprócz sprzętu oferujemy także oprogramowanie umożliwiające wydawanie kart EMV, jak również aplikacje usprawniające zarządzanie centrum personalizacji. Świadczymy także pełen zakres usług doradczych i serwisowych.

 
 

 

 NFC Płatności każdym smartfonem

 

 
 
 EMV Instant Issuance

Czym jest Instant Issuance? To wydawanie kart na miejscu, w oddziale banku, już w parę minut po złożeniu wniosku przez klienta. Nie musi on czekać na kartę, ani jej aktywować – może od razu dokonać zakupów lub wyjąc gotówkę z bankomatu. W ofercie J&J znajduje się zarówno oprogramowanie Datacard CardWizard, jak i proste w obsłudze nabiurkowe embossery i drukarki do kart, które bez problemu można umieścić i eksploatować w każdym oddziale banku lub innej placówki świadczącej usługi finansowe. 

 

 

 

<więcej>
  Datacard CardWizard

 
 
 EMV Central Issuance

W ofercie Datacard znajduje się wszystko, czego potrzeba do bezpiecznej i pewnej emisji kart EMV, niezależnie od rodzaju stosowanych kart. Wiele instytucji finansowych, organizacji rządowych, centrów personalizacji, a także innych wydawców kart z powodzeniem wykorzystuje rozwiązania Datacard, wspierające całość procesów związanych z wydawaniem kart z mikroprocesorem w systemie personalizacji zcentralizowanej.

 

 

<więcej>

 

 
 
      


 
 
j&j serwis wersja polska j&j serwis english version
DataCard | J&J Serwis