j&j serwis
datacard
datacard

 

J&J Serwis Komputerowy oferuje wszystkim wydawcom kart plastikowych opracowane przez Datacard Group® rozwiązania do personalizacji kart: drukarki, embossery, wysoce wydajne systemy personalizacji i dystrybucji kart, urządzenia kopertujące, liczarki i materiały eksploatacyjne.

Oprócz sprzętu oferujemy także oprogramowanie umożliwiające wydawanie kart EMV, jak również aplikacje usprawniające zarządzanie centrum personalizacji. Świadczymy także pełen zakres usług doradczych i serwisowych.

 
 

 

 Datacard MXD Card Delivery System


System dystrybucji kart Datacard® MXD™ jest doskonałym uzupełnieniem dla systemów personalizacji Datacard z serii MX oraz Maxsys. Potrafi przetwarzać do 3,000 formularzy w połączeniu z systemem Maxsys oraz do 1,500 formularzy z systemem MX6000. Dzięki temu możliwe jest stworzenie szybkiej platformy do emisji kart, zapewniającej niskie koszty jednostkowe dla każdego rodzaju produkcji.

<więcej>

  MXD

 
 
 Datacard MXD Mailer Card Delivery System

 

Datacard® MXD™ Mailer to zintegrowany system dystrybucji kart, który jest w stanie przetworzyć do 3,000 arkuszy na godzinę. Odczytując dane zapisane na pasku magnetycznym lub mikroprocesorze spersonalizowanej karty, lub identyfikując ją np. po nadrukowanym kodzie paskowym, system odnajduje właściwe informacje w swojej bazie danych. Następnie drukuje odpowiednio spersonalizowane formularze, nakleja na nie karty, składa i pakuje do kopert. Cały proces pakowania przebiega szybko i bezpiecznie w obrębie jednej linii produkcyjnej.

<więcej>
 


 

 
 
 Datacard MXD Lite Card Delivery System

 

Datacard® MXD™ Lite to oparta na sprawdzonej konstrukcji, atrakcyjniejsza cenowo wersja systemu dystrybucji kart, zapewniająca taka samą niezawodność i wygodę użytkowania przy wydajności sięgającej 1,200 formularzy na godzinę. Umożliwia drukowanie w pełni spersonalizowanych formularzy i naklejanie jednej, lub dwóch kart na każdy z nich.

<wiecej>

  MXD Lite

 
 
 Datacard MXi Envelope Insertion System

 

 

System kopertujący Datacard® MXi™ jest ostatnim elementem składającym się na kompletny system emisji kart plastikowych, czy to w przypadku urządzeń do dystrybucji kart, czy też bardziej skomplikowanych systemów produkcji i personalizacji kart z mikroprocesorem. MXi dopełnia każde z tych rozwiązań pozwalając na wykonywanie całości procesu produkcyjnego zakończonego spakowaniem formularza z przeznaczoną dla klienta kartą do koperty gotowej do wysyłki.

<wiecej>

  MXi

 
 
      


 
 
j&j serwis wersja polska j&j serwis english version
DataCard | J&J Serwis