j&j serwis
datacard
datacard

 

J&J Serwis Komputerowy oferuje wszystkim wydawcom kart plastikowych opracowane przez Datacard Group® rozwiązania do personalizacji kart: drukarki, embossery, wysoce wydajne systemy personalizacji i dystrybucji kart, urządzenia kopertujące, liczarki i materiały eksploatacyjne.

Oprócz sprzętu oferujemy także oprogramowanie umożliwiające wydawanie kart EMV, jak również aplikacje usprawniające zarządzanie centrum personalizacji. Świadczymy także pełen zakres usług doradczych i serwisowych.

 
 

 

 MX8100 Card Issuance System
 

 

 Datacard® MX8100™
Najnowszym urządzeniem Datacard z serii MX jest system personalizacji kart Datacard® MX8100™. Zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zapewnia wydajność rzędu 3000 kart na godzinę, także we współpracy z systemami dystrybucji i kopertowania kart Datacard MXD i MXi. W pełni modułowa konstrukcja daje szerokie możliwości rekonfiguracji i rozbudowy urządzenia, w zależności od zmieniających się potrzeb produkcyjnych.
   
 
 
 MX1100 Card Issuance System

 

Datacard MX1000
System personalizacji kart Datacard® MX1100™ jest niedrogim rozwiązaniem, zaprojektowanym na potrzeby wydawców średnich wolumenów kart, np. banków i kas spółdzielczych. System ten oferuje najnowsze i najpopularniejsze technologie personalizacji kart plastikowych: programowanie mikroprocesora, zapis paska magnetycznego, termodruk grafiki i tekstu, embossing oraz topping.
   
 
 
 MX2100 Card Issuance System
 

 
Datacard® MX2000™
System personalizacji kart Datacard® MX2100™ to atrakcyjne cenowo rozwiązanie do personalizacji  korzystające z tego samego oprogramowania sterującego, które wykorzystywane jest w bardziej wydajnych i droższych systemach Datacard. MX2100™ jest w stanie pracować z prędkością do 1200 kart na godzinę, co zapewnia znakomitą wydajność i rentowność procesu personalizacji kart.
   

 
 
 MX6100 Card Issuance System
 

 Datacard® MX6000™
System personalizacji kart Datacard® MX6100™ oferuje doskonałą wydajność rzędu 1800 kart na godzinę. Ta innowacyjna platforma umożliwia wydawcom kart sprostanie nawet najbardziej złożonym zadaniom produkcyjnym. Kontroler maszyny wykorzystuje system Microsoft Windows 7 Ultimate, co zapewnia bezpieczeństwo danych, łatwą obsługę, diagnostykę i usuwanie napotkanych problemów.
   

 
 
 MPR5800 Inline Card Production and Personalization System

Datacard® MPR5800™
System zintegrowanej produkcji i personalizacji kart mikroprocesorowych Datacard® MPR5800™ to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań wspierających emisję kart plastikowych. Ten innowacyjny system, umożliwiający produkcję z wydajnością do 5,000 kart na godzinę,  jest rozwinięciem sprawdzonych technologii wykorzystanych przez Datacard w platformach MPR5000 oraz Maxsys.
   

 

 
 
      


 
 
j&j serwis wersja polska j&j serwis english version
DataCard | J&J Serwis