j&j serwis
datacard
datacard

 

J&J Serwis Komputerowy oferuje wszystkim wydawcom kart plastikowych opracowane przez Datacard Group® rozwiązania do personalizacji kart: drukarki, embossery, wysoce wydajne systemy personalizacji i dystrybucji kart, urządzenia kopertujące, liczarki i materiały eksploatacyjne.

Oprócz sprzętu oferujemy także oprogramowanie umożliwiające wydawanie kart EMV, jak również aplikacje usprawniające zarządzanie centrum personalizacji. Świadczymy także pełen zakres usług doradczych i serwisowych.

 
 

 

 Embossery Datacard
Datacard® CE840/CE870    

 

Embosser CE840 jest najnowszą propozycją Datacard, skierowaną do wydawców kart poszukujących możliwości szybkiego i wszechstronnego sposobu personalizacji kart.

 

Ten nowoczesny embosser wyróżnia się możliwością integracji z drukarką termotransferową, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie na kartach zarówno nadruku indent i emboss, pokrycie wytłoczonych napisów pigmentem (topping), jak i personalizacji graficznej np. nanoszenia zdjęć, kodów paskowych, podpisów oraz tekstu.

 

Urządzenie wyposażone jest w głowicę zapisu danych na pasku magnetycznym oraz moduł SmartCard Dual Contact/Contactless. Dwa koła embossujące mieszczą w sumie 150 znaków, co pozwala na stworzenie komfortowego zestawu czcionek obsługującego wiele rodzajów kart.

 

W wersji przeznaczonej dla kompleksowych rozwiązań wydawania kart w systemie Instant Issuance, embosser nosi oznaczenie CE870 i może być wyposażony w sześciokomorowy magazynek, umożliwiający automatyczne selektywne pobieranie kart.

  Embosser Datacard CE840

Karta produktu CE840 (PDF w jęz. ang.)

Karta produktu CE870 (PDF w jęz. ang.)

   
Zapytaj o produkt  

 

 
 
      


 
 
j&j serwis wersja polska j&j serwis english version
DataCard | J&J Serwis