j&j serwis
datacard
datacard

 

J&J Serwis Komputerowy oferuje wszystkim wydawcom kart plastikowych opracowane przez Datacard Group® rozwiązania do personalizacji kart: drukarki, embossery, wysoce wydajne systemy personalizacji i dystrybucji kart, urządzenia kopertujące, liczarki i materiały eksploatacyjne.

Oprócz sprzętu oferujemy także oprogramowanie umożliwiające wydawanie kart EMV, jak również aplikacje usprawniające zarządzanie centrum personalizacji. Świadczymy także pełen zakres usług doradczych i serwisowych.

 
 

 

 Instant Issuance

 

   

Instant Issuance

 

Czym jest Instant Issuance? To wydawanie kart na miejscu, w oddziale banku, już w parę minut po złożeniu wniosku przez klienta. Nie musi on czekać na kartę, ani jej aktywować – może od razu dokonać zakupów lub wyjąc gotówkę z bankomatu. W ofercie J&J znajduje się zarówno oprogramowanie Datacard CardWizard, jak i proste w obsłudze nabiurkowe embossery i drukarki do kart, które bez problemu można umieścić i eksploatować w każdym oddziale banku lub innej placówki świadczącej usługi finansowe 

 

 Więcej informacji >>

  Instant Issuance

 

 
 
 Nowa seria MX6100

   

Datacard® MX6100

 

Do nowych systemów MX1100 i MX2100, dołączyła nowa seria MX6100, oferująca wydajność rzędu 1800 kart na godzinę i nowe rozwiązania w zakresie personalizacji. Tym samym Datacard nie oferuje już systemów MX6000, jednak w dalszym ciągu można zakupić dodatkowe moduły do tego systemu. Ponadto, możliwy jest upgrade istniejących systemów MX6000 do MX6100.

 

 Więcej informacji >>

   
 
 
 Drukarka termotransferowa Datacard CD800

 

   

Datacard® CD800

 

Kolorowa drukarka Datacard® CD800™ jest najnowszą propozycją w serii wytrzymałych drukarek Enterprise. Przeznaczona jest do personalizacji dużych wolumenów kart, zarówno do zastosowań finansowych, jak i identyfikacyjnych. CD800 może być dostarczona w wersji drukującej na jednej lub na obu stronach karty.
 
Jest to pierwsze urządzenie termotransferowe na rynku, umożliwiające drukowanie w rozdzielczości 1200 x 300dpi. Dzięki temu zarówno tekst, jak i kody paskowe na powierzchni karty prezentują się równie dobrze, jak na ekranie komputera.

 

 Więcej informacji >>

  Drukarka Datacard® CD800™
     

 
 
      


 
 
j&j serwis wersja polska j&j serwis english version
DataCard | J&J Serwis