j&j serwis
datacard
datacard

 

J&J Serwis Komputerowy oferuje wszystkim wydawcom kart plastikowych opracowane przez Datacard Group® rozwiązania do personalizacji kart: drukarki, embossery, wysoce wydajne systemy personalizacji i dystrybucji kart, urządzenia kopertujące, liczarki i materiały eksploatacyjne.

Oprócz sprzętu oferujemy także oprogramowanie umożliwiające wydawanie kart EMV, jak również aplikacje usprawniające zarządzanie centrum personalizacji. Świadczymy także pełen zakres usług doradczych i serwisowych.

 
 

 

 Usługi serwisowe - nasza specjalność

Usługi serwisowe to jedna z głównych gałęzi naszej działalności. Zawsze staramy się być najlepszą firmą serwisową, nieustannie podnosząc kwalifikacje kadry technicznej. Dbamy o to, aby każdy klient był w 100% zadowolony z naszych usług.

Szeroka oferta naszych możliwości pozwala nam spełnić dążenia do bycia najlepszym serwisem na rynku. Oferujemy naprawy, konserwacje i przeglądy, modernizacje urządzeń do personalizacji i pakowania kart.


Wykonujemy wszystkie czynności związane z obsługą serwisową oprogramowania, jak instalacje, aktualizacje, usprawnienia i przeglądy.

Naszymi atutami są niezawodność i profesjonalizm. Grono fachowców zawsze służy pomocą nie tylko w naprawach i konserwacjach maszyn, ale i w doradztwie oraz pomocy technicznej. Zapewniamy atrakcyjne ceny usług, szczególnie dla klientów, którzy zawarli stałe umowy serwisowe.

Jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci szczegóły naszej oferty dopasowane do Twoich potrzeb.

Zgłoszenia i pytania dotyczące usług serwisowych prosimy składać:
• telefonicznie - pod nr. (22) 12-13-937
• faksem - pod nr. (22) 12-60-255
• pocztą elektroniczną, na adres: info@jjserwis.pl

 
 
      


 
 
j&j serwis wersja polska j&j serwis english version
DataCard | J&J Serwis