j&j serwis
datacard
datacard

 

J&J Serwis Komputerowy oferuje wszystkim wydawcom kart plastikowych opracowane przez Datacard Group® rozwiązania do personalizacji kart: drukarki, embossery, wysoce wydajne systemy personalizacji i dystrybucji kart, urządzenia kopertujące, liczarki i materiały eksploatacyjne.

Oprócz sprzętu oferujemy także oprogramowanie umożliwiające wydawanie kart EMV, jak również aplikacje usprawniające zarządzanie centrum personalizacji. Świadczymy także pełen zakres usług doradczych i serwisowych.

 
 

 

 Datacard MXi Envelope Insertion System

 

 

System kopertujący Datacard® MXi™ jest ostatnim elementem składającym się na kompletny system emisji kart plastikowych, czy to w przypadku urządzeń do dystrybucji kart, czy też bardziej skomplikowanych systemów produkcji i personalizacji kart z mikroprocesorem. MXi dopełnia każde z tych rozwiązań pozwalając na wykonywanie całości procesu produkcyjnego zakończonego spakowaniem formularza z przeznaczoną dla klienta kartą do koperty gotowej do wysyłki.

Urządzeniem steruje kontroler oparty na środowisku Microsoft® Windows® XP, wyposażony w dotykowy monitor. Prosty, intuicyjny interfejs graficzny pozwala w krótkim czasie opanować obsługę systemu. Wiekszość funkcji regulacyjnych system wykonuje automatycznie, co minimalizuje czas potrzebny na manualne nastawy maszyny.

System może byc wyposażony w 7 różnych podajników ulotek i umożliwia pakowanie innego ich zestawu do każdej z kopert. Wśród dostępnych podajników znajdują się: standardowy pojedynczy podajnik, podwójny podajnik oraz podajnik umożliwiający identyfikację ulotek. Do składowania gotowych kopert może służyć stół odbierający, moga one być także przekazywane dalej, do urządzenia frankującego.
MXi
   
   

 
 
      


 
 
j&j serwis wersja polska j&j serwis english version
DataCard | J&J Serwis