j&j serwis
datacard
datacard

 

J&J Serwis Komputerowy oferuje wszystkim wydawcom kart plastikowych opracowane przez Datacard Group® rozwiązania do personalizacji kart: drukarki, embossery, wysoce wydajne systemy personalizacji i dystrybucji kart, urządzenia kopertujące, liczarki i materiały eksploatacyjne.

Oprócz sprzętu oferujemy także oprogramowanie umożliwiające wydawanie kart EMV, jak również aplikacje usprawniające zarządzanie centrum personalizacji. Świadczymy także pełen zakres usług doradczych i serwisowych.

 
 

 

 Datacard MXD Lite Card Delivery System
Datacard® MXD™ Lite to oparta na sprawdzonej konstrukcji, atrakcyjniejsza cenowo wersja systemu dystrybucji kart, zapewniająca taka samą niezawodność i wygodę użytkowania przy wydajności sięgającej 1,200 formularzy na godzinę. Umożliwia drukowanie w pełni spersonalizowanych formularzy i naklejanie jednej, lub dwóch kart na każdy z nich.

Podobnie jak inne konstrukcje z serii MXD, kontroler oparty jest na systemie operacyjnym Microsoft® Windows® XP, co zapewnia intuicyjny i przyjazny interfejs graficzny oraz wysoki poziom bezpieczeństwa danych. Standardowa konfiguracja MXD™ Lite pozwala na pracę z prędkością 500 formularzy na godzinę, jednak wybierając opcjonalny moduł buforujący można zwiększyć wydajność ponad dwukrotnie, do 1,200 formularzy na godzinę. Towarzysząca urządzeniu szybka drukarka laserowa zapewnia wysokiej jakości wydruki przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacyjnych.
MXD Lite
   
   
 
 
      


 
 
j&j serwis wersja polska j&j serwis english version
DataCard | J&J Serwis