j&j serwis
datacard
datacard

 

J&J Serwis Komputerowy oferuje wszystkim wydawcom kart plastikowych opracowane przez Datacard Group® rozwiązania do personalizacji kart: drukarki, embossery, wysoce wydajne systemy personalizacji i dystrybucji kart, urządzenia kopertujące, liczarki i materiały eksploatacyjne.

Oprócz sprzętu oferujemy także oprogramowanie umożliwiające wydawanie kart EMV, jak również aplikacje usprawniające zarządzanie centrum personalizacji. Świadczymy także pełen zakres usług doradczych i serwisowych.

 
 

 

 Datacard MXD Card Delivery System

System dystrybucji kart Datacard® MXD™ jest doskonałym uzupełnieniem dla systemów personalizacji Datacard z serii MX oraz Maxsys. Potrafi przetwarzać do 3,000 formularzy w połączeniu z systemem Maxsys oraz do 1,500 formularzy z systemem MX6000. Dzięki temu możliwe jest stworzenie szybkiej platformy do emisji kart, zapewniającej niskie koszty jednostkowe dla każdego rodzaju produkcji.

 

Tak jak jego poprzednik, popularny UltraForm, system MXD umożliwia łatwe i przyjazne projektowanie formularzy przy wykorzystaniu oprogramowania Microsoft® Word. Bogate możliwości personalizacji samych formularzy pozwalają na skierowanie do klienta indywidualnie dobranych informacji i treści marketingowych.

 

Zupełną nowością, niespotykaną dotąd w systemach Datacard, jest możliwość załączenia do dwóch spersonalizowanych formularzy do każdej karty. Podwaja to miejsce przeznaczone na informacje skierowane do odbiorcy końcowego. Z kolei opcjonalna rozbudowa systemu do wersji "high speed" pozwala na zwiększenie wydajności z 2,000 do 3,000 formularzy na godzinę.

 

System MXD wyposażony jest we własny kontroler, oparty na systemie operacyjnym Microsoft® Windows®, co zapewnia łatwą i przyjazną obsługę oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Operator ma do dyspozycji przyciski awaryjnego wstrzymania produkcji z możliwością kontynuacji, a także czytelny system sygnalizacji świetlnej. Modułowa konstrukcja systemu MXD pozwala na jego łatwą rozbudowę w miarę wzrostu potrzeb produkcyjnych.

MXD
   
   
 
 
      


 
 
j&j serwis wersja polska j&j serwis english version
DataCard | J&J Serwis