j&j serwis
datacard
datacard

 

J&J Serwis Komputerowy oferuje wszystkim wydawcom kart plastikowych opracowane przez Datacard Group® rozwiązania do personalizacji kart: drukarki, embossery, wysoce wydajne systemy personalizacji i dystrybucji kart, urządzenia kopertujące, liczarki i materiały eksploatacyjne.

Oprócz sprzętu oferujemy także oprogramowanie umożliwiające wydawanie kart EMV, jak również aplikacje usprawniające zarządzanie centrum personalizacji. Świadczymy także pełen zakres usług doradczych i serwisowych.

 
 

 

 Seria drukarek Enterprise
Drukarki z serii Enterprise to urządzenia wykorzystywane w realizacji kompleksowych projektów opracowanych indywidualnie dla potrzeb każdego klienta, np. wydawania kart lojalnościowych przez sieć sklepów, personalizację identyfikatorów w dużej firmie, legitymacji studenckich, a także kart płatniczych bezpośrednio w oddziałach banku.
 
 
 Drukarka termotransferowa Datacard CD800
Datacard® CD800    

Kolorowa drukarka Datacard® CD800™ jest najnowszą propozycją w serii wytrzymałych drukarek Enterprise. Przeznaczona jest do personalizacji dużych wolumenów kart, zarówno do zastosowań finansowych, jak i identyfikacyjnych. CD800 może być dostarczona w wersji drukującej na jednej lub na obu stronach karty.
 
Jest to pierwsze urządzenie termotransferowe na rynku, umożliwiające drukowanie w rozdzielczości 1200 x 300dpi. Dzięki temu zarówno tekst, jak i kody paskowe na powierzchni karty prezentują się równie dobrze, jak na ekranie komputera. Opracowana przez Datacard technologia TrueMatch™ zapewnia wierne odwzorowanie na karcie kolorów oglądanych na monitorze podczas jej projektowania.

CD800™ oferuje niezrównaną szybkość personalizacji kart, zapewniając znaczne oszczędności czasu pracy. W ciągu godziny może wydrukować do 220 kolorowych kart przy personalizacji jednostronnej oraz do 165 kart przy kolorowym druku obustronnym. Prędkość jednostronnego druku monochromatycznego sięga 1000 kart na godzinę! CD800™ wyposażona może być w moduły MagStripe oraz Dual Contact/Contactless SmartCard, umożliwiające personalizację kart z paskiem magnetycznym i mikroprocesorem.

Drukarka Datacard CD800™ została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkownika. Wyświetlacz, panel sterujący oraz podajnik kart znajdują się z przodu urządzenia, dzięki czemu operator ma łatwy dostęp do wszystkich funkcji drukarki z jednego miejsca. Obsługa jest łatwa i intuicyjna, dzięki czemu można bardzo szybko poznać wszystkie funkcje urządzenia.


  Drukarka Datacard® CD800™
Karta produktu (PDF w jęz. ang.)    
Zapytaj o produkt  

 

 
 
 Drukarka retransferowa Datacard SR300
Datacard® SR200/SR300    

Drukarka retransferowa Datacard® SR300 to najnowsza propozycja Datacard, skierowana do wydawców kart oczekujących najwyższej jakości wydruków przy zachowaniu przystępnej ceny.

Zastosowana technologia retransferowa zapewnia wyjątkową jakość druku: nasycenie barw, liczba kolorów oraz ostrość wydruków porównywalne są z dużo droższą technologią offsetową. Głowica drukuje obraz CMYK na folii retransferowej, z której przenoszony jest on na powierzchnię karty. Sama głowica nie wchodzi w kontakt z kartą, dzięki czemu znacznie zmniejszył się stopień jej zużycia eksploatacyjnego.

Wykorzystanie metody retransferowej pozwoliło na zwiększenie obszaru drukowania do tzw. over the edge, czyli minimalnie wykraczającego poza krawędź karty, co zapewnia dokładne pokrycie całej powierzchni, nawet jeśli karta ma nierówne brzegi. Drukarka akceptuje karty z materiałów innych niż standardowe PVC: PET, PET-G, ABS oraz poliwęglanu, charakteryzujących się większą trwałością.

Drukarka Datacard SR300 umożliwia zadrukowanie obu stron kart w jednym przebiegu. Wyposażona jest w moduł zapisu danych na pasku magnetycznym oraz dualny moduł programowania mikroprocesora contact/contactless. Urządzenie występuje w wersji dwustronnej (SR300) oraz jednostronnej (SR200).

 

  Datacard SR300

Karta produktu SR200 (PDF w jęz. ang.)

Karta produktu SR300 (PDF w jęz. ang.)

   
Zapytaj o produkt  

 

 
 
 Drukarka termotransferowa Datacard FP65i
Datacard® FP65i    

Datacard® FP65i to pierwsza na rynku drukarka umożliwiająca pełną personalizację kart płatniczych i kredytowych oraz kart podarunkowych. Przeznaczona jest głównie do pracy w systemie Instant Issuance, polegającym na drukowaniu i wydaniu karty klientowi bezpośrednio w oddziale banku, co znacznie skraca czas oczekiwania na kartę oraz eliminuje ryzyko jej zaginięcia podczas doręczania.

Dzięki możliwości druku cyfr metodą Indent z tyłu karty, FP65i jest w stanie wydrukować kod zabezpieczający CVV2, którego obecność jest wymagana przez organizacje Visa i MasterCard. Drukarka może zatem personalizować karty kredytowe i płatnicze wyposażone w pasek magnetyczny i mikroprocesor (contact/contactless), nanosząc także na karty - oprócz danych klienta - wysokiej jakości (300 dpi) kolorowe zdjęcia.

Drukarka Datacard® FP65i wyposażona została w dodatkowe funkcje zabezpieczeń:
- współpraca drukarki jedynie z określonym komputerem; w przypadku kradzieży, drukarka podłączona do innego komputera nie bedzie działać;
- opcjonalnie montowane zamki uniemożliwiają dostęp do podajnika kart oraz pokryw drukarki;
- zamek Kensington® chroniący drukarkę przed kradzieżą.

 

  Drukarka Datacard® FP65i™ Plus
Karta produktu (PDF w jęz. ang.)    
Zapytaj o produkt  

 

 
 
 Drukarka termotransferowa Datacard SP55k
Datacard® SP55k    
Drukarka do kart Datacard® SP55k przeznaczona jest do integracji w samoobsługowych punktach dystrybucji, tzw. kioskach. Drukarka oferowana jest w trzech rozbudowywalnych konfiguracjach, odpowiadających najczęściej spotykanym zastosowaniom. Oparta na opracowanych przez Datacard rozwiązaniach drukarka zapewnia najwyższą jakość wydruków  oraz niezawodność, jak również łatwość obsługi i instalacji.

Zastosowania:
•    Handel: karty podarunkowe, rabatowe, lojalnościowe.
•    Firmy: identyfikatory dla gości, praktykantów.
•    Służba zdrowia: karty pacjentów, przepustki dla odwiedzających.
•    Kasyna: karty graczy.
•    Administracja publiczna: karty parkingowe, biblioteczne.
•    Transport: bilety komunikacji miejskiej, karty pokładowe.
•    Edukacja: wieloaplikacyjne legitymacje studenckie/uczniowskie.
•    Finanse: bankowe karty identyfikacyjne, karty kredytowe i płatnicze.
 

Drukarka SP55k może być wyposażona w moduły zapisu paska magnetycznego  a także w moduły kodowania mikroprocesora contact/contactless.
Opcjonalnie można także zainstalować w drukarce większy podajnik o pojemności 200 kart.
W celu ułatwienia instalacji drukarki w kiosku, producent udostępnia pakiet integracyjny, zawierający szczegółową dokumentację techniczną oraz schematy.
  Drukarka Datacard® SP55k™
Karta produktu (PDF w jęz. ang.)    
Zapytaj o produkt  

 

 
 
      


 
 
j&j serwis wersja polska j&j serwis english version
DataCard | J&J Serwis